HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Ağırlar Petrol & Oto Galeri & İnşaat işinde her zaman en iyisini yapmaya gayret etmektedir. Bunu yaparken de toplumsal hak ve sorumluluklarını yerine getirerek yapmaya çalışmaktadır. Yaptığı işe değer katmaya çalışmış, satarken ve hizmet verirken müşteri memnuniyetini ön plana koyarak işinde “müşteri sürekliliğini” hedeflemektedir. Gerek klasik gerekse modern pazarlama yöntemlerini sonuna kadar kullanma gayreti içindedir. Böylece bulunduğu pazarda alınabilecek en yüksek payları alarak çalışanından işverenine kadar ilişkide olduğu herkese en yüksek verimi vermeye çalışmaktadır.
Hedefini yüksek tutan firma, büyümesine otomotiv sektörü, inşaat sektörü ve market sektöründe ürün satışı ve hizmetlerinde çeşitliliği arttırarak, bölgesinde müşterilerine en iyi ürün ve hizmetleri vermek gayretiyle ve sektöre olan inancı ile devam etmektedir.

Bizi tanıdıkça doğru ve kaliteli yakıt aldığınızı göreceksiniz. Firmamız sadece bir seferliğine yakıt hizmetini değil sürekli olarak firmalara yakıt verme hizmetini ilke edinmiştir.

Çalışma İlkeleri

Firmamızda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve prensibi ile çalışma anlayışı  ile piyasanın haklı güvenini kazanmış olan firmamız, bugüne kadar ticari anlayışı gereği müşterilerinin akaryakıt konusundaki sorunlarına çözümler getirmiş, sanayicilerimize saat, gün, mevsim ayırımı yapmaksızın hizmet sunmaya devam etmiştir.

* Tesisimizin içinde market hizmeti vardır.

27 Eylül 2016

İlgili Terimler :