HAKKIMIZDA

Hakkımızda

1980 Yılında itibaren otomobil sektöründe bulunan kurucumuz Sedat AĞIR 1989 yılında Galeri 90  adın’da Oto Galeri açarak Konya Ereğli’nin ilk Galerilerinden olmuştur.1993 yılında   Ağırlar Galeri ve Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ni kurmuştur.1996 yılında akaryakıt sektörüne, 2010 yılında İnşaat sektörüne, 2011 yılında da Market sektörüne girerek kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Ağırlar Petrol & Oto Galeri & İnşaat işinde her zaman en iyisini yapmaya gayret etmektedir. Bunu yaparken de toplumsal hak ve sorumluluklarını yerine getirerek yapmaya çalışmaktadır. Yaptığı işe değer katmaya çalışmış, satarken ve hizmet verirken müşteri memnuniyetini ön plana koyarak işinde “müşteri sürekliliğini” hedeflemektedir. Gerek klasik gerekse modern pazarlama yöntemlerini sonuna kadar kullanma gayreti içindedir. Böylece bulunduğu pazarda alınabilecek en yüksek payları alarak çalışanından işverenine kadar ilişkide olduğu herkese en yüksek verimi vermeye çalışmaktadır.
Hedefini yüksek tutan firma, büyümesine otomotiv sektörü, inşaat sektörü ve market sektöründe ürün satışı ve hizmetlerinde çeşitliliği arttırarak, bölgesinde müşterilerine en iyi ürün ve hizmetleri vermek gayretiyle ve sektöre olan inancı ile devam etmektedir.

Bizi tanıdıkça doğru ve kaliteli yakıt aldığınızı göreceksiniz. Firmamız sadece bir seferliğine yakıt hizmetini değil sürekli olarak firmalara yakıt verme hizmetini ilke edinmiştir.

Çalışma İlkeleri

Firmamızda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve prensibi ile çalışma anlayışı  ile piyasanın haklı güvenini kazanmış olan firmamız, bugüne kadar ticari anlayışı gereği müşterilerinin akaryakıt konusundaki sorunlarına çözümler getirmiş, sanayicilerimize saat, gün, mevsim ayırımı yapmaksızın hizmet sunmaya devam etmiştir.

* Tesisimizin içinde market hizmeti vardır.

27 Eylül 2016

İlgili Terimler :